Apmēram piecdesmit gadus pēc Vaitas kundzes nāves Elmsheivenas kantorī sakārtoja viņas nepublicētos rakstus, un atsevišķus izmeklētus materiālus no viņas vēstulēm un manuskriptiem izdeva nelielu brošūru veidā. Tur tika ietverti dažādi temati, kas sevišķi interesēja septītās dienas adventistu darbiniekus, tādi kā “kristīgie piedzīvojumi”, “darba metodes”, “audzināšana”, “draudze” u.c. Sākumā tos publicēja ar nosaukumu Elmsheivenas lapas, bet vēlāk kā Piezīmju lapas. Sērija izauga līdz četrdesmit diviem atsevišķiem jautājumiem, kurus tad apvienoja.
Vēlākajos gados, kas sekoja pēc Piezīmju lapu publicēšanas, tika izdoti tādi Elenas G. Vaitas darbi, kā Ārstnieciskā kalpošana, Evaņģelizācija, Bērnu vadonis, Labdarība un Adventistu māja, kas lielā mērā balstījās uz rokrakstu avotiem, no kuriem sākumā ņēma vielu Piezīmju lapām. Līdz ar to ļoti daudz no šī materiāla ļaudīm jau bija pieejams pastāvīgu grāmatu veidā, tāpēc samazinājās Piezīmju lapu nozīme, kā arī to pieprasījums.
Dažas brošūras, kaut arī visai daudzpusīgas pēc savas dabas un rakstura, kas stāsta par kristieša piedzīvojumiem un apskata vēl citus svarīgus jautājumus, tomēr nav atradušas vietu pēc Elenas G. Vaitas nāves izdotajās grāmatās. Tās tagad zināmā kārtībā tiek ietvertas darbā Izmeklētas vēstis. Lielākā tāda Piezīmju lapu materiāla daļa, kas runā par kristīgiem piedzīvojumiem, publicēta šajā nodaļā. – Pilnvaroto padome. [79]